Logo
Oko
Režim pro seniory

Obec Brusné

16. března 2020

Připomínáme občanům, že ve čtvrtek 19.března proběhne v naší obci pravidelný svoz komunálního odpadu.

Dětské zdravotní středisko v Bystřici pod Hostýnem oznamuje omezení zdravotnických služeb z epidemiologických důvodů. V případě nutnosti kontaktujte lékaře telefonicky. Akutní pacienti budou ošetřeni po telefonickém objednání v dopoledních hodinách. Odpolední ordinace a preventivní prohlídky jsou do odvoláni zrušeny.

Finanční úřad pro Zlínský kraj informuje veřejnost, že pracoviště úřadu budou přístupna pouze na podatelnách v pondělí a ve středu od 8:00 do 11:00 hod. Bližší informace jsou vyvěšeny na webových stránkách financnisprava.cz

Kadeřnictví bude v sobotu 21. března zavřeno.

Informujeme občany , že až do odvolání jezdí autobusy v prázdninovém režimu.

Obecní knihovna je uzavřena do odvolání, výstavka k výročí sto let od založení knihovny, která se měla konat 21. března je zrušena.

Obecní úřad v Brusném informuje občany, že bude otevřen pouze v úřední hodiny tj. v pondělí a ve středu od 18:00 do 19:00 hod. Dopolední a odpolední provozní doba se ruší do odvolání. V případě nutnosti volejte na tel. číslo 608 440 473.

Eon oznamuje, že plánované přerušení dodávky elektrické energie tento týden ve čtvrtek se ruší, plánované práce se neuskuteční a dodávka energie nebude přerušena.

Obec Slavkov pod Hostýnem pořádá veřejnou sbírku “ Finanční pomoc pozůstalé rodině po Veronice“ , finanční příspěvky je možno zasílat na zvláštní bankovní účet u KB  123- 1508070207/0100, nebo složit v hotovosti na pokladně obecního úřadu Slavkov pod Hostýnem v době úředních hodin.