Logo
Oko
Režim pro seniory

Obec Brusné

22. července 2019

Ve čtvrtek 25. července 2019 proběhne v naší obci pravidelný svoz komunálního odpadu.

V sobotu 27. července 2019 bude otevřeno kadeřnictví od 8 do 12 hodin. Můžete se také objednat na telefonním čísle 731 114 655.

V sobotu 27. července 2019 od 13 hodin je v Jankovicích v Hájíčku pro všechny připravena akce: Ekofest – začínáme. Jsou pro vás nachystány přednášky a workshopy, např. ekologická kosmetika a drogerie, výroba látkových pytlíčků, přírodní dekorace a floristika. Dále se můžete těšit na stromolezeckou trať, ukázku broukoviště a života v úle, výborné pivo a domácí klobásy. Na akci vám zahraje skupina Šlanastyka. Celá akce bude probíhat v duchu zero waste. Chraňte společně přírodu tím, že si vezmete svůj hrneček, krígl na pivo, misku a zavařovací sklenici na výrobky. Vstupné je dobrovolné.

Zveme všechny příznivce country  v sobotu 27. července  od 20 :00 hod. do Háje u rybníčků  na veřejnou zkoušku kapely HOGO FOGO .

Plánovaný Dětský karneval se bude konat v neděli 28. července 2019 od 14 hodin v Brusném v Háji u rybníčků. Děti jsou vítány v různých maskách. Čekají na vás různé hry, malování na obličej, skákací hrad a i hasiči mají pro vás přichystanou zábavu. Odměny a bohatá tombola jako každý rok je připravena. Těší na vás svaz žen.