Logo
Oko
Režim pro seniory

Obec Brusné

4.ledna 2021

Žádáme odběratele obecní vody, aby nahlásili na obecní úřad stavy vodoměrů nejpozději do 15.ledna.Stavy můžete nahlásit na tel. číslo 775992473, na email obec@brusne.cz nebo vložit do schránky obecního úřadu.

Ve čtvrtek 7. ledna proběhne v naší obci pravidelný svoz komunálního odpadu.

Charita Bystřice pod Hostýnem oznamuje, že Tříkrálová sbírka 2021 neproběhne tradičním způsobem. Z důvodu ochrany Vašeho zdraví i zdraví koledníků, Vám nemůžeme přinést požehnání domů. V případě, že chcete i přes tuto nepříznivou situaci podpořit naši práci, kterou pomáháme lidem v nouzi, budete mít možnost v období od svátku Tří králů přispět do kasičky připravených na označených veřejných místech v Bystřici pod Hostýnem nebo u Vás v obci na Obecním úřadě a obchodě s potravinami. Také máte možnost přispět formou Online koledy. Všechny informace naleznete na webových stránkách a na Facebooku Charity Bystřice pod Hostýnem, stránkách obce a města Bystřice pod Hostýnem. Děkujeme.

Firma: TOPENÁŘSKÝ SERVIS s.r.o. a společenství kominíků a topenářů. Bude provádět v naší obci revize kotlů na tuhá paliva. Dále pak provádí revize, kontroly a čištění komínů, kontroly kotlů na plynná paliva. Revize a kontroly se uskuteční v NEDĚLI dne 17.1.2021 -cena za kontrolu a čištění komínu je 350 kč -cena za kontrolu a čištění plynového kotle je od 350 kč -cena za revizi kotle na tuhá paliva je 800 kč Zájemci se mohou objednat telefonicky na telefonním čísle: 608 748 989